Instalace Putteru

Provozní návod patovače Golf Nest Putter – náš patovač je navržen velice komfortně. Skončíte jednání a za 2 minuty máte přichystáno a patujete.

Po hraní patovač jednoduše zabalíte a je z něj opět designová a decentní skříňka.

1) Otevření skříňky
Pokud máme patovací zařízení umístěné ve skříňce, uchopíme za madlo dvířka skříňky, lehounce je nazdvihneme a pohybem k sobě je vyndáme (ke skříňce jsou fixovány pouze pomocí magnetů a vodících čepů). Dvířka odložíme na vhodné místo. Pokud máme zakoupeno pouze patovací zařízení bez skříňky, tento krok samozřejmě odpadá.
2) Nyní uchopíme vnější hliníkový plech, který je spojen pantem s dalším plechem a tyto položíme na podlahu.
3) Sklopíme třetí hliníkový plech tvořící nakloněnou rovinu a položíme jej vrchni hranou na druhý plech.
4) Vyrolujeme patovací koberec dle plechového mantinelu a vyrovnáme jej.
5) Příprava míčků
Vyndáme z držáku míčků 2 golfové míčky. Jeden položíme na patovací koberec do zvolené vzdálenosti od jamky a druhý dáme mimo koberec vně vodícího kanálu. Nyní je zařízení připraveno k použití.
6) Vracení míčků
Odehrané míčky do jamky propadnou jamkou na vodící kanál a samospádem jsou navedeny k hráči. Odehrané míčky mimo jamku se vracejí zpravidla opět kanálem k hráči, popř. přímo po patovacím koberci (krátké paty).
7) Po odehrání prvního míčku si hráč holí navede na patovací koberec 2. míček a může jej hrát. Nemusí tedy čekat na vracející se odehraný míček a může tak patovat kontinuálně.
8) Zpětné složení
Po ukončení hry se uloží golfové míčky a patr a zařízení se složí opačným postupem. Patovací koberec je třeba správně srolovat, aby se na něm do budoucna nevytvořily „vlny“.

Kontaktujte nás

Sledujte nás na Instagramu

@golf.nest | Označte nás i na svých fotkách 🙂